Tarasy Warty

Budynek mieszkalno-usługowy z garażem podziemnym zlokalizowany w Poznaniu przy ul. Na Miasteczku 12. Trzynaście kondygnacji nadziemnych i trzy kondygnacje podziemne (garaże). Część usługowa zlokalizowana w parterze budynku. Dwanaście kondygnacji mieszkalnych. W wydzielonej części pierwszego i drugiego piętra zlokalizowano część biurową.
Tarasy Warty to wymarzone miejsce dla osób,które cenią sobie szybkidostęp do centrum miasta.Na atrakcyjność inwestycji wpływają również zlokalizowane w pobliżu centra handlowo-rozrywkowe.
Tarasy Warty– kompleks mieszkaniowy składający sie z trzech segmentów A , B i C tworzących razem jeden budynek apartamentowy zlokalizowany przy ul. Na miasteczku 12. Posiada 12 kondygnacji mieszkalnych. Parter przeznaczony został na lokale usługowo-biurowo-handlowe.
W budynku zaprojektowane są mieszkania od jednopokojowych o metrażu od 26 mkw. aż po czteropokojowe o powierzchni 85 mkw
Pod budynkiem zlokalizowany jest duży trzypoziomowy parking podziemny. Z poziomu garaży poprowadzono windy do poszczególnych kondygnacji.
www.tarasywarty.pl