Małe Tarasy Warty

Budynek mieszkalny wielorodzinny wraz z halą garażową zlokalizowany w Poznaniu przy ul. Na Miasteczku 8. Pięć kondygnacji nadziemnych zawiera 53 mieszkania o wielkości od 27,08 m2 do 67,88 m2.
małe TARASY WARTY to nowy budynek apartamentowy zlokalizowany obok głównego budynku inwestycji Tarasy Warty. Położenie budynku przy spokojnej i cichej ul. Na Miasteczku jest bardzo atrakcyjne. Budynek ma charakter kameralny. Posiada 5 kondygnacji mieszkalnych, na których zaprojektowano 53 mieszkania, o atrakcyjnych i najbardziej popularnych metrażach, od jednopokojowych o powierzchni 27 m2, do trzypokojowych o metrażu 69 m2. Przemyślane układy funkcjonalne dają możliwości różnorodnych aranżacji mieszkań. W piwnicy znajduje się parking podziemny, z którego prowadzi winda na kondygnacje mieszkalne.
Nowoczesna architektura budynku ciekawie koresponduje z otaczającą zabudową.
Rezydencja TARASY WARTY i małe TARASY WARTY to wymarzone miejsce dla osób, które cenią sobie szybki dostęp do centrum miasta. Na atrakcyjność inwestycji wpływają również zlokalizowane w pobliżu centra handlowo-rozrywkowe Stary Browar, Multikino 51, Galeria Malta, a także centrum M1, Ikea i Kinepolis oraz arteria komunikacyjna zapewniająca szybki dojazd do centrum i równie szybki wyjazd z miasta w kierunkach: południowym, wschodnim i zachodnim autostradą A2. W bliskiej odległości znajdują się popularne tereny rekreacyjne i spacerowe: rzeka Warta i jezioro Malta.
www.tarasywarty.pl  
  • Powierzchnia zabudowy: 596,0 m2
  • Powierzchnia użytkowa mieszkań: 2.314,86 m2
  • Kubatura: 11.763,86 m2